Sosyal Medya:
Telefon: 0544 243 18 04

Hakkımızda

Hakkımızda

Ege ulaşım acentesi ismi güven ismiyle eşdeğer anılır. Ege Ulaşım bu sektörde uzun yıllar hizmet veren, dürüst hizmetler ve iş ahlakına uygun çalışmaları ile adından söz ettiren bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri odaklı ve müşteriye verdiği değer oranında, olumlu geri dönüşler alıyor. Müşteri sorunlarına karşı çözüm odaklı çalışan Ege ulaşım acentesi olarak tüm fikir, öneri ve düşüncelere saygılı hareket ediyor. Yılların tecrübesiyle çalışan uzman personeller tarafından kolaylıkla işler hallediliyor ve müşteriye istediği bilgi ve yardım veriliyor.
Oldukça hızlı ve düzenli hizmetler veren Ege ulaşım acentesi, müşterinin taleplerini en kısa sürede ve eksiksiz karşılıyor. Ege Ulaşım kaliteden ödün vermeden, dürüstlükten ayrılmadan çalışan firma daima tercih edilen acentelerin başında geliyor. Köklü bir firma olmasından dolayı, yılların getirdiği emek ve tecrübe de eklendiği zaman, tüm bunların birleşimi olan, güvenilir ege ulaşım acentesi imzası atılıyor. Tüm gönderileriniz için aklınızda soru işareti kalmadan başvurabileceğiniz firmadır ege ulaşım.

Ege Ulaşım Acentesi çalışma Sistemi

Ege ulaşım acentesi çalışma sisteminde acente, müşterilerinin verdiği adreslerinden aldığı tüm gönderileri, bildirilen alıcı adresine hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyor. Verdiği ücret dışında ayrıca ek bir ücret asla talep etmeyen Ege ulaşım acentesi bu prensibiyle de adını lider ve en güvenilir olarak üst sıralara yazdırmayı başarıyor.
Tüm bunların yanı sıra, Ege ulaşım acentesi tarafından, gönderiler mutlaka ücretsiz sigortalanıyor. Çalışma sisteminde gönderi olan her bir paket için müşteriye numara veriliyor ve bu gönderiler düzenli olarak bilgisayar sistemine işleniyor. Müşteriye verilen bu numaralar sayesinde, gönderi olan paketler gidiş geliş boyunca sistem aracılığı ile takip ediliyor. Böylelikle güven içinde bir ulaştırma sağlanmış oluyor.

Ege Ulaşım Acentesi Fiyatları

Ege ulaşım acentesi fiyatları konusunda esnek ve müşteriyi üzmeyecek şekilde davranıyor. Müşteri memnuniyetinde bu konusunda büyük bir değeri oluyor. Ege ulaşım acentesi müşteri ile birebir fiyat ve ödeme hususunu konuşarak, müşterini ödeyebileceği ödeme türünü yine müşterinin istediği şekilde ayarlıyor. Banka havalesi gibi ya da nakit ve ek şeklinde ödeme türlerini de kabul ediyor. Ege ulaşım firması, güvenliğiniz adına sizden kimlik ibrazı isteyebilir. Bu güvenliğiniz için çok önemlidir.
Müşteri güveni, uzman ekipleri, güçlü sistemi ile Ege ulaşım acentesi ile sorunsuz ve güven içinde gönderiler yapılıyor. Misyon ve vizyonu gereği dürüstlük ve çalışkanlık ilkesi ile hareket eden ege ulaşım, size gönderilerinizi kolaylıkla takip edebilmeniz için pratik çözümlerde sunuyor. Bunlardan biri de gönderiyi teslim alırken verdiği ambar fişidir. Bu ambar fişi sayesinde, gönderilerinizin adrese ulaşımının gidişatını veya ulaşıp ulaşmadığını daha çabuk öğrenebilirsiniz. Gönderiniz şayet ticari gönderi özelliğinde ise o zaman mutlaka sevk irsaliyesi ve faturasını da vermeniz gerekiyor bunu kesinlikle unutmayın.